דף הבית | כתבות זמרים חדשים | שיר חדש לקטריקס ודורון ביטון – דווקא איתו (כתבה)

שיר חדש לקטריקס ודורון ביטון – דווקא איתו (כתבה)

פורסם באתר mako – כניסה לכתבה.
גם הם צמד, גם הם צעירים, גם הם צמחו מהרשת וגם הם עושים פופ קליט – אבל קטריקס ודורון ביטון מעדיפים שלא תשוו אותם לסטטיק ובן אל. במקום הם ממשיכים לייצר להיטים, להופיע ללא הפסקה ולנסות לפייס את בנות הזוג שלהן.

לערוך ראיון טלפוני עם הצמד קטריקס ודורון ביטון זו לא משימה פשוטה. השניים נכנסים זה לדברי זה, נעים במהירות בין רצינות תהומית לפרצי צחוק, מתבדחים וקופצים מנושא לנושא. כנראה שזה גם מה שהופך אותם לדמויות כל כך אהובות על הנוער בישראל – רוח הנעורים, הכיפיות והקסם האישי הפכו אותם לכוכבים שלשירים שלהם מיליונים רבים של צפיות ביוטיוב ללהיטים כמו "חופשיה", "אוהבת לרקוד", "מה שהיא רוצה" ועוד.

החיבור ביניהם, באופן מתאים לרוח התקופה, התחיל ברשת. דורון ביטון היה כוכב רשת מפורסם בעקבות חיקויים שהעלה ליוטיוב והשתתפות בסדרות נוער, וקטריקס (עומרי קטרי) יצר מוזיקה. משם זה כבר היה ביד הגורל. "נפגשנו במסיבת יום הולדת של חבר משותף במועדון", נזכר קטריקס.

"כולם היו בטלפונים וזה שיקף את הדור של היום שרק חשוב לו לצלם, אבל ואני ודורון פשוט רקדנו על המוזיקה וההיפ הופ וזה היה מאוד כיף", הוא ממשיך. "אז החלפנו מספרים והיינו יוצאים למועדונים ביחד, ולאט לאט דורון היה מגיע איתי להקלטות של שירים ואני הייתי בא איתו להשקות. באיזשהו שלב נתקעתי עם איזה פזמון לשיר שכתבתי ואז דורון בא לאולפן ופשוט עלה על השיר וזה יצא מדהים. זה השיר הראשון שלי שעבר מיליון צפיות".

השירה באה לי באופן די טבעי", מודה ביטון. "היו לי קצת חששות לגבי המעבר הזה כי תמיד אהבתי לשיר, אני גם פריסטיילר טוב, אבל אף פעם לא התמקצעתי בזה. אחרי 'אוהבת לרקוד' הבנו שיש כאן משהו טוב והיום אני גאה להגיד שהיום אני גם זמר".
עכשיו הם משחררים את "דווקא איתו", שיר חדש שכתבו והלחינו יחד עם דולב רם ופן חזות ומשתתף בו גם שגיא ביטבוקס. בהשוואה לשירים הקודמים של הצמד, נראה שהפעם האווירה שונה, הטקסט כבד יותר והם מכוונים לקהל בוגר יותר. "זו פעם ראשונה שאנחנו עושים שיר שהוא יותר שקט ולא מקפיץ", הם מספרים. "אנחנו מתחברים יותר לשורשים של הפופ והארנ'בי, זה שיר שהוא יותר מלודי ונוגע".

אתם הולכים להופיע 25 פעמים בפורים הקרוב, איך עושים את זה?

קטריקס: "אנחנו לא מוצאים זמן. אנחנו עכשיו מתראיינים אחרי שסיימנו צילומים מהבוקר ויש לנו עוד הופעה הערב בבר מצווה. אין הרבה זמן אבל מנצלים אותו. החברות די מתלוננות".

דורון: "בטח שיש קנאה, אבל זו קנאה כיפית. שתבין מה יש לה בידיים (צוחק). זה כיף, זה מכניס פלפל למערכת יחסים וזה נותן לי הזדמנות להראות לה כל פעם שלא אכפת לי מה קורה מסביב, מה שהופך אותי ליותר גבר. בחרתי את זה, זכיתי בזה. אם זה היה הפוך וחברה שלי הייתה סלבית ואני לא, ישר הייתי נפרד ממנה (צוחק)".

איך אתם מסתדרים אחד עם השני בכזאת אינטנסיביות?

דורון: "מאז שהתחלתי לעבוד עם קטריקס אני ישן כמו תינוק – קם 4 פעמים בלילה ובוכה".

עומרי: "כל פעם דורון אומר ששבוע שעבר הכנתי אוכל יותר טעים. אנחנו כמו זוג נשוי. סתם, זה בסדר, אין מה לעשות, זה מה שנפל לנו, ומסתדרים".

קשה שלא להשוות אתכם לסטטיק ובן אל. איך אתם חיים עם זה?

קטריקס: "זה בסדר גמור, אין מישהו שמשווים אותו למישהו ולא נפגע מזה קצת, אין מה לעשות. בסדר, אנחנו צמד, אנחנו עושים את אותו סגנון מוזיקלי בערך, אנחנו יושבים על אותה משבצת, אבל הכל בסדר".

דורון: "אני לא חושב. אנחנו לא יושבים על אותה משבצת. אייל גולן לא יכול להתקיים בגלל שעומר אדם נמצא? אני לא מסכים".

ראו גם:

אלירן שם טוב – חלון לים התיכון

קאבר לשירו של יהודה פוליקר (גרסת אולפן) בביצוע של אלירן שם טוב מילים: יעקב גלעד …